Mieszkania w Piasecznie

Mieszkania w Piasecznie

TEDEX Service Sp. z o. o. to kompetentna polska firma deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych i oferuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła sporo doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych i renowacji obiektów pałacowych. Firma TEDEX Service zawsze stawia na jakość a także innowacyjność w swoich projektach.

Za sprawą tego, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku a także klientów, i spełniają najwyższe standardy. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów i wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na dokonanie lepszej efektywności energetycznej i wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service trudni się w budowie innowacyjnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Firma w swojej ofercie ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla w sumie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw i strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, ażeby każdy projekt był zgodny| z najwyższymi standardami a także odpowiadał na potrzeby klientów. Firma oferuje generalną obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie a także budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Mało tego, TEDEX Service oferuje także usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma TEDEX Service jest także niebywale kompetentna w realizacji obiektów przemysłowych i magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności firma wykonała sporo projektów, które spełniają oczekiwania w największym stopniu wymagających klientów. TEDEX Service oferuje kompleksowe usługi budowlane, w tym projektowanie, budowę i modernizację budynków przemysłowych a także magazynów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *