CAD dla projektantów

CAD dla projektantów

Megacad to spółka oferująca aplikację typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania a także parametryzowania 2d a także 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu a także zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie pośród swoich klientów a także jest obecnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD sprzedawane przez Megacad jest niezwyczajnie nowoczesne a także skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a także modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. To znaczy, że opłata następuje tylko jeden raz – w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 oraz Windows 11. Oprogramowanie to jest łatwe w użyciu. Dla szkół oraz uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Program Megacad zapewnia wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi a także ceniony na krajowym rynku. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje także za dopłatą sposobność zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje oraz biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (jeśli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają funkcjonalność programu.

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.08.2023 07:20:46)

Podlinkuj wpis:

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *