baner.png

Już po raz trzeci spotkaliśmy się na Mikołajkowym Turnieju organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku i Kaliski Klub Shinkyokushin Karate - Podolski Dojo. Turniej odbył się w konkurencji kata z podziałem na kategorie według stopni, sędziom głównym turnieju był Sensei Robert Iwański. Do rywalizacji stanęli karatecy z Kalisza, Zbierska, Godzieszy Wielkich i Wrocławia.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Włodarczyk, radny Wojciech Stasiak, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Stawiszynie z Filia Petryki Elżbieta Kuświk, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zbiersku Małgorzata Szczucka oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zbiersku Joanna Górska.
W trakcie turnieju odwiedził nas Mikołaj i wręczył paczki dzielnym karatekom :)

 

Każdy uczestnik turnieju otrzymał również pamiatkowy medal :)

Wielu karateków wykazało się szczególną techniką kata i zajęli miejsca na podium!


Białe pasy chłopcy
1 miejsce: Michał Jangas (Godziesze Wielkie)
2 miejsce: Krzysztof Ratajczyk (Zbiersk)
3 miejsce: Aleks Bąk (Zbiersk)
3 miejsce: Jakub Ratajczyk (Zbiersk)


Białe pasy dziewczęta
1 miejsce: Zuzanna Kliber (Kalisz)
2 miejsce: Weronika Piechocka (Kalisz)
3 miejsce: Barbara Molka (Godziesze Wielkie)
3 miejsce: Nina Brzezińska (Godziesze Wielkie)


10 kyu chłopcy
1 miejsce: Mikołaj Szostek (Kalisz)
2 miejsce: Tomasz Koniakowski (Godziesze Wielkie)
3 miejsce: Jan Bruź (Kalisz)
3 miejsce: Patryk Leszka (Kalisz)


10 kyu dziewczęta
1 miejsce: Weronika Wyborna (Kalisz)
2 miejsce: Iga Sieradzka (Zbiersk)
3 miejsce: Amelia Socha (Kalisz)
3 miejsce: Gabriela Pol (Kalisz)


9 kyu chłopcy
1 miejsce: Mikołaj Spławski (Godziesze Wielkie)
2 miejsce: Jakub Muchlewicz (Zbiersk)
3 miejsce: Norbert Tatol (Wrocław)
3 miejsce: Marcel Rogala (Godziesze Wielkie)


9 kyu dziewczęta
1 miejsce: Natalia Szuleta (Godziesze Wielkie)
2 miejsce: Julia Piotrowska (Kalisz)
3 miejsce: Kaja Bąk (Godziesze Wielkie)
3 miejsce: Wiktoria Fiechowska (Kalisz)


Niebieskie pasy chłopcy
1 miejsce: Mateusz Frost (Zbiersk)
2 miejsce: Alexander Radwan (Wrocław)
3 miejsce: Adrian Nowakowski (Zbiersk)


Niebieskie pasy dziewczęta
1 miejsce: Marcelina Czapran (Wrocław)
2 miejsce: Lena Brzezińska (Godziesze Wielkie)
3 miejsce: Weronika Matuszak (Zbiersk)
3 miejsce: Katarzyna Frost (Zbiersk)


Żółte i Zielone pasy
1 miejsce: Roksana Zymon (Wrocław)
2 miejsce: Kamila Krygiel (Zbiersk)
3 miejsce: Kamil Stryjas (Kalisz)
3 miejsce: Paulina Kazimierczak (Zbiersk)


Dziękujemy Wszystkim, dzięki którym turniej mógł się odbyć: pomocnikom, sędziom: Aleksandrze Glapie, Marysi Górskiej, Darii Gilickiej, Mikołajowi, mamom które upiekły wspaniałe ciasta i rodzicom którzy kibicowali wszystkim zawodnikom :)

Najbliższe

Brak wydarzeń

MGOK na Facebook

Polub naszą stronę na Facebooku, będziesz mieć informacje z pierwszej ręki i żadne wydarzenie Cię nie ominie.
mgok na facebook www.facebook.com/MGOK.Zbiersk